Úvod » VITARELAX

VITARELAX

VITARELAX je italská společnost, která vyrábí a prodává rozkládací sedačky za příznivé ceny. Kolekce firmy VITARELAX prezentuje poslední módu v oblasti rozkládacích pohovek. Italský výrobce nabízí široký sortiment produktů z hlediska estetického vzhledu a skvělých technických vlastností, které mění rozkládací pohovku na postel snadnou manipulací a přichystá každému výjimečné pohodlí při každodenním používání. Díky novým mechanismům mohou být rozkládací pohovky vybaveny rošty, které se otevírají s největší lehkostí, takže přerod pohovky na postel je velmi snadný. Každá sedací souprava od VITARELAX je dostupná v mnoha barevných a materiálových kombinacích.
Sedačky VITARELAX jsou určeny pro každodenní používání, jsou vhodné do malých bytů, hostinských pokojů, pracoven, a také pro hotely a penziony. Jejich základem je ocelová konstrukce, která je odolná a má dlouhou životnost. Na rozkládací mechanismy některých modelů poskytuje výrobce záruka 3 roky.

Rozkládací pohovka ITALO Rozkládací pohovka EXTROVERSO Rozkládací pohovka Compact Rozkládací pohovka VICTOR Rozkládací pohovka Eclisse Rozkládací pohovka Ambrogio Rozkládací pohovka Capri Rozkládací pohovka Como Rozkládací pohovka Rapido Rozkládací pohovka Everest Rozkládací pohovka Fiore Rozkládací pohovka Empire Rozkládací pohovka Boston Rozkládací pohovka Loft Rozkládací pohovka Ghibli Rozkládací pohovka Memphis Rozkládací pohovka Ischia Rozkládací pohovka Magic Rozkládací pohovka Nuvola Rozkládací pohovka Shaila Rozkládací pohovka Cimone Rozkládací pohovka Zurigo Rozkládací a relaxační pohovka Trilogy Rozkládací pohovka Tropical Rozkládací nebo relaxační pohovka Vincent Rozkládací pohovka Vulcano Rozkládací pohovka Young Rozkládací nebo relaxační pohovka Zoe

VITARELAX - rozkládací pohovky pro každodenní spaní