Úvod » SKLÁPĚCÍ POSTELE

SKLÁPĚCÍ POSTELE

CLEVER MOTION - sklápěcí postele a multifunkční nábytek

Všechny modely sklápěcích postelí CLEVER najdete ZDE...Zpět

Magazine

Galerie sklápěcích postelí CLEVER NOBU

Magazine Katalog CLEVER IN MOTION


Nikai TV is a modern murphy bed
Nikai TV je moderní sklápěcí postel, ideální pro studentské apartmány a pokoje. Postel s integrovanou knihovnou a TV jednotkou.
Yori single wall bed with wardrobe Yori Armadio je jedna stěna s postelí, šatnou a zabudovaným psacím stolem. Ideální pro malé jednopokojové byty.
Nikai sliding wardrobe with foldaway bed
Nikai Armadio je posuvná šatní skříň se sklápěcí postelí. Úložný prostor je vybaven tyčí pro ramínka a policemi.
Yori Up is a murphy bunk bed with desk Yori Up je sklápěcí patrová postel s psacím stolem. Další dostupné modely: rozevírací se samostatným lůžkem Yori; jednolůžko s policovým systémem Yori TV.

Nikai is a pull down horizontal murphy bed

Nikai Up je horizontální sklápěcí postel nebo také sklápěcí poschoďová postel. Prostorově úsporné řešení pro dětské pokoje nebo apartmány.
Murphy bed desk combination Miu Miu - sklápěcí postel se stolem. Praktické multifunkční řešení pro denní i noční použití, ideální pro děti a jejich pokoje.
Ima murphy bed table combo
Ima je sklápěcí postel s jídelním stolem. Je velmi vhodná do studentských bytů a rekreačních objektů.
Nobu double murphy bed with sofa
Nobu je sklápěcí manželská postel s pohovkou. Prostorově úsporné řešení, které přináší pohodlí velké postele a pohodlné pohovky.

Shin

Postel Shin je k dispozici ve třech jednolůžkových velikostech - 90, 120 a 140 cm, a také v dvoulůžkové velikosti 160 cm.